3 * hvězdičkové apartmány v Tochni

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Tochni. Najděte si jeden z apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Tochni, kde najdeme města Chirokitia, Psematismenos, Kalavasos, Maroni a Skarinou.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 result nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Apartment Vasilikos House.1 StarStarStar

Foto: Apartment Vasilikos House.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
46 %

Apartment Vasilikos House.1 is situated in Tochni. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The property includes a living room with a TV. Cycling can be enjoyed nearby.


2. Apartment Vasilikos House.2 StarStarStar

Foto: Apartment Vasilikos House.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Vasilikos House.2 is set in Tochni. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment is equipped with 2 bedrooms, a living room, a dining area and a well-appointed kitchen. A TV is available.


3. Apartment Danae House StarStarStar

Foto: Apartment Danae House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Danae House is set in Tochni. The accommodation is 35 km from Larnaka. The apartment is fitted with 1 bedroom and a fully fitted kitchen with an oven. A TV is offered.


4. Apartment Myrto House StarStarStar

Foto: Apartment Myrto House
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Apartment Myrto House is set in Tochni. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment has a satellite TV and 1 bedroom. Cycling can be enjoyed nearby.


4 result nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: